Новини компанії

Устройство і принцип роботи

Ліси рамні будівельні ЛРСП - 40 являють собою конструкцію, що збирається з наступних елементів: рам зі сходами, рам без сходів, діагональних і горизонтальних зв'язків, ригелів з дерев'яними настилами, регульованих і нерегульовані опор, елементів кріплення до стіни.

Нижній ряд рам спирається на опорні п'яти або гвинтові опори, які встановлюються на дерев'яні підкладки. Рами лісів мають висоту 2,0 м.

Рами зі сходами і без сходів нарощуються один одним до потрібної висоти. Рами зі сходами встановлюються в другому ряду лісів в кожному ярусі і служать для підйому робітників.

Ліси рамні будівельні ЛРСП - 40

Ліси рамні Будівельні ЛРСП-40

Рами, з метою стійкості, зв'язуються між собою горизонтальними і діагональними зв'язками в шаховому порядку з боку вулиці і горизонтальними зв'язками з боку стіни. На рамах передбачені замки з фіксатором для кріплення діагональних і горизонтальних зв'язків.

Ригеля встановлюються в першому і другому ряду лісів в кожному прольоті по два (з боку вулиці і боку будівлі).

Кріплення будівельних лісів до стіни здійснюється регульованими анкерними кронштейнами двох типів: зі сталевої смуги і трубчастими з гаком і хомутом. Один кінець кріпиться до стіни за допомогою елементів анкерування, змонтованих в фасаді ремонтованої будівлі, інший - до стійки рам.

Елементи анкерування виконані двох видів: пробки і гаки з втулками (див. елементи анкерування). Вид анкерного кріплення визначається вимогами замовника.

Кількість башмаків і гвинтових опор визначається рельєфом місцевості і вимогою замовника. На робочому і запобіжному ярусах лісів встановлюються поздовжні зв'язки огорож.

У місцях підйому робітників на робочий ярус зв'язку огорож встановлюються в прольотах, де не передбачені діагональні стяжки. Для захисту від атмосферних (електричних) розрядів ліси обладнуються блискавкоприймачем, заземленням.

Вам потрібні будівельні ліси в оренду?

Залиште заявку на оренду і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 1 години!

Наші головні переваги

Ми націлені на довгострокову співпрацю

Гибкость

Гнучкість

Індививдуальний підхід до вирішення потреб клієнта

Знания

Знання

Кваліфіковані відповіді на поставлені запитання

Качество

Якість

Вся наша продукція має сертифікати якості і безпечна

Расчетливость

Розважливість

Ми заздалегідь турбуємося про асортимент і наявність товару

Зворотній дзвінок
Передзвонимо Вам через 10 хвилин
Ваше ім'я
Ваш телефон
Дані будуть використані тільки для зв'язку з Вами!
×